قابل توجه دانشجویان و همکاران گرامی:

آخرین مهلت فاز اول پایش سلامت (آزمایش خون) تا روز چهارشنبه ۰۱/‏۰۹/‏۹۶‬ می باشد و تاریخ شروع مجدد پایش سلامت متعاقباً اعلام خواهد شد.


مدیران، اساتید و دانشجویان گرامی که تمامی مراحل پایش سلامت را به پایان رسانیده اند، با نصب موبایل اپلیکیشن " سلامت یار" از طریق لینک زیر می توانند تمامی آزمایشات و ویزیت خود را مشاهده فرمایند:

آدرس سامانه سلامت یار در گوگل پلی برای سیستم عامل اندروید:

https://play.google.com/store/apps/details?id=ir.iranappsazan.reservation

ادرس سامانه در اپل استور برای سیستم عامل IOS :

https://appsto.re/us/5LU6gb. i

 


 

طرح پایش سلامت کارمندان (رسمی) و اساتید گرامی آغاز گردید:

همکاران گرامی جهت شرکت در این طرح (آزمایش خون، معاینات و بینایی سنجی) نسبت به تکمیل فرم کارت سلامت به آدرس www.iranehr.com اقدام نموده و در ادامه جهت آزمایش خون ، فقط روزهای زوج از ساعت ۸:۰۰ الی ۱۰:۳۰ صبح (ناشتا) به مرکز سلامت دانشگاه مراجعه نمایند.

 


 

طرح پایش سلامت دانشجویان آغاز گردید:

دانشجویان عزیز;

جهت ارتقاء سلامت شما عزیزان، دانشگاه طرحی به نام پایش سلامت دانشجویان در نظر گرفته است که شامل انجام آزمایشات خون، معاینات پزشکی، معاینات بینائی سنجی و مشاوره تغذیه می باشد.

لذا جهت بهره مندی از خدمات پایش سلامت و مشارکت در حفظ سلامتی خود، در اسرع وقت نسبت به انجام آزمایشات اولیه که همه روزه (شنبه تا چهارشنبه) از ساعت ۱۰:۳۰-۸:۰۰ برقرار می باشد شرکت نموده تا در مراحل بعد نسبت به انجام معاینات پزشکی، بینایی سنجی و مشاوره تغذیه نیز اقدام گردد.

آدرس مرکز سلامت: جنب مجموعه ورزشی فتح _ واقع در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

 


بخش تحقیقات سلامت الکترونیک، پایش و آمار:

‌‌این بخش از خرداد ماه ۱۳۹۴ به منظور ارتقای سطح سلامت دانشجویان و همکاران عزیز طرحی را با عنوان طرح پایش سلامت آغاز کرده است که طی دو مرحله (انجام آزمایش خون و معاینه پزشکی) پرونده سلامتی برای مراجعه کنندگان فراهم می شود و به صورت الکترونیکی در اختیار افراد شرکت کننده در طرح قرار می گیرد. آزمایش خون به منظور بررسی سطح چربی، قند، آنزیم کبدی و عملکرد کلیه انجام می شود. در ارزیابی اولیه خط پایه سطح سلامت افراد مشخص می شود تا براساس نیاز هر فرد خدمات آموزشی یا درمانی در اختیار آنان قرار گیرد. همچنین به منظور تحت نظر داشتن وضعیت سلامت افراد، معاینات کامل دوره ای انجام خواهد شد.
 
علاوه بر مورد فوق خدماتی دیگر نیز به منظور ارتقای سطح سلامت و آگاهی همکاران عزیز در نظر گرفته شده است که در ذیل به آنها اشاره می کنیم:
• برگزاری کارگاه های آموزشی به منظور ارتقای سطح بهداشتی و سلامت افراد
• برگزاری کارگاه آموزشی مراقبت از سالمندی جهت ارتقاء کیفیت زندگی سالمندان (سالمند در منزل، مراکز نگه داری سالمند، خانه های سالمندان)
• ارائه نشریه سالمندی
• تولید و ارسال پیامک سلامت
• تولید بسته های آموزشی (در قالب پیامک و پیغام الکترونیکی) متناسب با مشکلات و اختلالات مربوط به مراجعه کنندگان
• تولید بسته های آموزشی (در قالب پیامک و پیغام الکترونیکی) جهت پیشگیری از مشکلات جسمانی و روانی
• تولید نرم افزار پایش سلامت جهت ارائه به سازمانها و ارگانها
• تولید نرم افزارهای EMR، GHR، وMDSS